Проти «Андерлехта» гратиме найкращий склад «Шахтаря», – Луческу

13:06, 17 березня 2016

Сьогодні, 17 березня, у Брюсселі «Шахтар» виборюватиме путівку у чвертьфінал Ліги Європи у матчі-відповіді 1/8 фіналу з «Андерлехтом».

До слова, бразилець Тайсон зможе допомогти своєму клубу у цьому матчі. Футболіст повернувся у сім’ю «гірників» після травми у львівському поєдинку. Втім у лазареті все ще залишається Азеведо, а інший бразилець, Фред, дискваліфікований за допінг.

«Найважливішим є відновлення Тайсона, який стає у нашій атаці найбільш важливою персоною. Гратимуть також, мабуть, і ті гравці, яким я дав у матчі з «Дніпром» відпочити. На поле вийде найкращий склад «Шахтаря» на сьогодні», – стверджує головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу.

Нагадаємо, у першому матчі «Шахтар» удома переміг бельгійську команду з рахунком 3:1. Для виходу у чвертьфінал підопічним Мірчи Луческу вистачить і перемоги, і нічиї, і навіть поразки з різницею в один чи два м'ячі.

«Ми повинні зіграти у цій грі не гірше, ніж у Львові. Грати за нашими принципами, контролювати м`яч, добре використовувати контратаки. Підійти дуже серйозно до цієї гри і домогтися позитивного результату, щоб пройти далі», – розповів український півзахисник «Шахтаря» Максим Малишев.

Трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги Європи «Андерлехт» - «Шахтар»  розпочнеться сьогодні, 17 березня, о 22:05.