Проти посадовця Львівської мерії порушили справу через відмову виділити житло для прокурорів

Мерія відмовилась дозволити прокурорам приватизувати 31 службову квартиру

15:12, 26 липня 2016

Поліція відкрила провадження та оголосила про підозру посадовцю міської ради, який відмовився на вимогу прокуратури передати прокурорським працівникам 31 квартиру.

Мова йде про в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Аллу Нижник, інформує прес-служба ЛМР.

Раніше про тиск з вимогою безкоштовної передачі службових квартир у приватну власність працівників прокуратури повідомляв і сам мер Львова Андрій Садовий

Як повідомила Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управління ЛМР, місто відстоюватиме свою позицію, бо вважає такі вимоги прокуратури цинічними.

«В країні війна, місто постійно шукає можливості як забезпечити житлом принаймні сім'ї загиблих, а прокуратура, таке враження, залишилась жити в часи Януковича. Якими такими діями вони заслужили безкоштовне житло? Чим кращі від інших громадян України? І чому нова поліція, яка є нібито реформованою, допомагає прокуратурі в цих діях?», - заявила Гелена Пайонкевич.

На думку працівників поліції, встановлено достатньо доказів для того, щоб оголосити підозру в умисному невиконанні рішення суду про закріплення за працівниками прокуратури службових квартир.

Нагадаємо, рішенням Галицького районного суду від жовтня 2015 року житлового господарства та інфраструктури зобов’язаний видати спеціальні ордери на вселення працівників прокуратури в квартири на пр. Червоної Калини у м. Львові.

Станом на зараз Алла Нижник продовжує працювати на посаді в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Як інформував ZAXID.NET, у квітні виконавчий комітет Львівської міськради відмовився надати дозвіл прокурорам на приватизацію 31 службової квартири у будинку на проспекті Червоної калини, 58. Таким чином прокурори отримали дозвіл вселитись у свої квартири, але дозволу на приватизацію службового житла отримати не змогли. Свою відмову мерія мотивувала тим, що прокурори після приватизації службового житла часто переписували його на родичів і через деякий час знову вимагали квартиру в міста.

Після цього рішення працівників Львівської міськради почали викликати на допити у прокуратуру. А 29 квітня виконавча служба на вимогу трьох прокурорів заблокувала розрахунковий рахунок департаменту житлового господарства ЛМР через невиконання рішення суду про надання ордерів на житло прокурорам.