Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк повідомив, що «болючий процент» чиновників, звільнених внаслідок скорочення управлінського апарату на Львівщині, буде шукати роботу через центри зайнятості.
"Певна частина – ті, що мають пенсійний вік, а це майже 15% державної служби – будуть звільнені на пенсію. Частина людина перейде в різні структури недержавні, будемо їх рекомендувати – тих, що досвідчені. Ну а всі інші – звичайно, процент болючий, але звільнені будуть з посад, і через центри зайнятості ми будемо їх працевлаштовувати", - сказав Цимаблюк у телефонному коментарі для ZAXID.NET 24 січня.
За його словами, у зв’язку з реструктуризацією органів центральної влади на місцях, скорочення може також торкнутися і працівників регіональних представництв міністерств і відомств. "Коли буде вже чітка структура, ми побачимо, на яких посадах буде скорочення, а кого залишати", - сказав губернатор Львівщини.
Як повідомив Михайло Цимбалюк, у Кабінеті міністрів процес реструктуризації повинен завершитися до 17 лютого.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиНагадаємо, що 20 січня на загальних зборах обласної асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" Михайло Цимбалюк повідомив, що управлінський апарат буде скорочено на 15%, що відповідає приблизно 100 працівників.