Велетенську писанку на висоті 1565 м презентували на горі Томнатик в Чернівецькій області. Активісти відповідним чином розмалювали радіолокаційний купол покинутої радянської бази ППО. Про це повідомляє «5 канал».
Гігантський арт-майданчик створили на терориторії колишньої військової бази. Організатори розповідають, що велетенську писанку створювали в екстремальних умовах.
На проект та на організацію фестивалю витратили 100 тис. грн. Організатори кажуть, що гігантська писанка – це лише перша з п’яти на Томнатику. Решту екземплярів розписуватимуть протягом наступних чотирьох років.
Фото Ігоря Константинюка
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиУже незабаром оголосять конкурс та з’ясують, яким буде наступний об’єкт. Організатори сподіваються, що це буде справжній гуцульський орнамент.