Рахунком я задоволений, - Олег Кононов, головний тренер "Карпат"

09:20, 2 березня 2009

Головний тренер львівських "Карпат" Олег Кононов після перемоги з рахунком 3:0 над одеським „Чорноморцем” у матчі 18 туру української Прем’єр-ліги з футболу на післяматчевій прес-конференції заявив, що в захисті команда зіграла практично без помилок. Про це повідомляє Інформаційний центр ФК "Карпати".

„Ми налаштовувались на цей поєдинок, пам’ятаючи, що програли в Одесі, і знаючи про особливі стосунки фанатів двох команд. Перемога стала заслугою усіх нас: вболівальників, гравців, тренерів. Таким рахунком я задоволений. Хоча нам було непросто, перший тайм видався нервовим, складно було пройти захист суперника. У другому таймі забили двічі, могли забивати ще.

"Чорноморець" не створив жодного моменту біля воріт "Карпат", це заслуга всієї команди. Щодо лінії захисту, хлопці зіграли практично без помилок”, - підсумував гру О.Кононов.