Північноатлантичний Альянс не може надати Україні військово-технічну допомогу, оскільки це рішення кожна країна-член НАТО приймає самостійно.
Про це на прес-конференції в четвер, 4 вересня, в Нью-Порті повідомив генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, передає «Інтерфакс-Україна».
«НАТО, як організація, не бере участі в поставках обладнання, тому що у нас немає військових сил і засобів. Ці сили і засоби є власністю окремих членів НАТО. І тому повинно бути прийнято національне рішення кожного окремого члена Альянсу. Ми в цю сфери не втручаємося», – сказав генсек.
Расмуссен підтвердив слова Порошенка про те, що під час саміту НАТО буде оголошено про створення трастових фондів для України.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати«Можу підтвердити, що ми сьогодні заявимо про створення трастових фондів, і я про це буду говорити на прес-конференції після засідання комісії Україна-НАТО», – додав він.