Львівський міський центр реабілітації «Джерело» здійснює набір на відділення соціально-педагогічної та психологічної реабілітації «Школа-садок». Для дітей віком 4-9 років на сьогодні є понад 10 місць. Також центр проводить набір на відділення трудової реабілітації «Майстерні для молоді» від 18 до 25 років (також понад 10 місць).
Про це ZAXID.NET повідомила керівник відділу зовнішніх зв'язків центру «Джерело» Наталя Сіреджук.
Вона наголошує, що дуже багато дітей з неповносправністю сидить вдома наодинці зі своїми страхами, діагнозами і болями. «Зараз у центрі «Джерело» є невеличка можливість добору діток та молодих людей (від народження до 18 років) з неповноправностями на навчальні та реабілітаційні програми. Усі послуги надаються надзвичайно фахово і повністю безкоштовно», – каже Наталя Сіреджук.
Загалом приймальна комісія реабілітаційного центру «Джерело» працює постійно впродовж року.
«У «Відділення розвитку дитини» батьки приходять з малюком, після проходження інтенсивного курсу вони переходять на інші програми і відвідують центр 2-3 рази на тиждень по декілька годин. У садочку на щоденних програмах діти знаходяться до 9 років, після чого переходять в школу (або інклюзивна освіта або індивідуальні програми). На щоденні програми дітей вранці о 9:00 привозять автобуси з дому до нас у центр, о 15:30 – розвозять по домівках», – розповіла Наталя Сіреджук.
Центр «Джерело» знаходиться на пр. Червоної Калини, 86а у Львові. Тел.: (+38032) 223-04-37, 227-36-02.
Детальнішу інформацію також можна знайти на сайті центру.
Довідка. Центр «Джерело» заснований в 1993 році групою батьків львівського товариства «Надія» разом із громадянами Канади для реабілітації та соціальної адаптації дітей з церебральним паралічем, розумовою неповносправністю та іншими порушеннями психомоторного розвитку.
Протягом 19-ти років діяльності центру навчально-реабілітаційними програмами охоплено понад 2,5 тис. дітей та молоді з особливими потребами віком від народження до 35 років. Зараз на програмах перебуває 97 дітей та 45 молодих осіб з інвалідністю.Шість автобусів центру щоденно перевозять вихованців на програми і зворотно до дому.
За даними Львівського обласного батьківського товариства захисту дітей з дитячим церебральним паралічем ДЦП «Надія», в області налічується близько 2 000 дітей з дитячим церебральним паралічем, а третина з них страждає на важку форму ДЦП.