«Реал» розгромив «Шахтар» у першому матчі Ліги чемпіонів

07:06, 16 вересня 2015

Перший тур цьогорічної Ліги чемпіонів завершився розгромною поразкою для донецького «Шахтаря», який поступився мадридському «Реалу» з рахунком 4:0.

«Гірники» досить зібрано провели перший тайм і зуміли відбити атаки мадридців, однак наприкінці першої половини зустрічі помилився голкіпер «Шахтаря» Андрій П'ятов. Воротар зумів парирувати удар Кріштіану Роналду, однак відбив м'яч прямо під ноги Каріму Бензема, який без сумнівів розстріляв ворота донеччан - 1:0.

А вже на початку другого тайму «Шахтар» опинився у меншості - за підкат проти Серхіо Рамоса другу жовту отримав Тарас Степаненко і покинув поле.

Далі - веселіше: блокуючи удар Кріштіану Роналду, Даріо Срна підставив спину, однак суддя зафіксував гру рукою і призначив пенальті. Зірковий португалець впевнено забив у ворота «гірників » - 2:0.

Програючи у два голи ще й у меншості, «Шахтар» припустився ще двох фатальних помилок. Першої - коли Азеведо зіграв рукою і заробив пенальті - 3:0 (знову забив Роналду). І другої - коли Андрій П'ятов знову відбив м'яч під ноги мадридцям, що дозволило Кріштіану оформити хет-трик.

У паралельному матчі групи А шведський «Мальме» поступився французькому «ПСЖ» з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що «Шахтар» проведе матч-відповідь проти мадридського «Реалу» 25 листопада на стадіоні «Арена Львів».