«Реал» без проблем вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

10:57, 17 грудня 2014

Мадридський «Реал» став учасником фіналу клубного чемпіонату світу, який наразі триває у Марокко. У півфінальному матчі підопічні Карло Анчелотті завдали великої поразки мексиканському клубу «Крус Асуль» - 4:0.

Серхіо Рамос вивів вперед «вершкових» на 15-й хвилині, на вже а 36-й Карім Бензема подвоїв перевагу «Реалу». На початку другого тайму Гарет Бейл довів справу до розгрому, а на 72-й хвилині Іско встановив остаточний результат на табло. Додамо, що на 40-й хвилині півзахисник мексиканської команди Херардо Торрадо не реалізував пенальті.

У фіналі турніру «Реал» зіграє з переможцем півфінального матчу «Сан-Лоренсо» (Аргентина) - «Окленд Сіті» (Нова Зеландія).

Цьогорічний клубний чемпіонат світу з футболу став 11-им турніром, організовуваним ФІФА між переможцями клубних турнірів кожної із шести конфедерацій.

У турнірі стартували сім команд: «Сан-Лоренсо» (Аргентина), «Реал» (Іспанія), «Вестерн Сідней Вондерерс» (Австралія), «ЄС Сетиф» (Алжир), «Крус Асуль» (Мексика), «Окленд Сіті »(Нова Зеландія),« Атлетик Тетуан »(Марокко).