«Реал» розгромив «Ювентус» і вдруге поспіль став переможцем Ліги чемпіонів

00:02, 4 червня 2017

У столиці Вельсу Кардіффі у суботу, 3 червня, у вирішальному поєдинку найпрестижнішого клубного турніру континенту зустрілися мадридський «Реал» і туринський «Ювентус». Матч завершився з рахунком 4:1.

Команди обережно почали матч, але досить швидко розігралися. На 20-й хвилині «Реал» атакував, і Кріштіану Роналду завершив атаку влучним низовим ударом у дальній кут - 1:0. Гольову передачу з правого флангу зробив Карвахаль.

Гравці туринського клубу, які все-таки вважалися аутсайдерами в цьому матчі, досить скоро відродили інтригу. На 27-й хвилині рахунок зрівняв Маріо Манджукич. Після пасу Ігуаїна його партнер у падінні через себе по дузі відправив м'яч у дальній кут - красивий гол. Не обійшлося без помилки голкіпера «Реала» Наваса, який далеко вийшов з воріт - 1:1.

Доля матчу на користь «Реала» була вирішена протягом 3 хвилин в середині другого тайму. На 61-й хвилині Тоні Кроос бив з-за меж штрафного, але захисник вибив. На добиванні Каземіро завдав удар з ходу метрів з 30-ти і м'яч після рикошету залетів у правий від Буффона кут воріт. А на 64-ій хвилині після передачі на хід по правому флангу Модріч встиг наздогнати м'яч і зробив простріл, а Кріштіану Роналду точно пробив повз Буффона в дальній кут воріт.

У доданий арбітром час, на 91-й хвилині, Асенсіо забив четвертий гол мадридської команди в цьому матчі. Таким чином, «Реал» став першим клубом в історії, який виграв Лігу чемпіонів двічі поспіль.

«Ювентус» - «Реал» - 1:4.

Голи: Манджукич (27); Роналду (20), Каземіро (61), Роналду (64), Асенсіо (90+4).

«Ювентус»: Буффон, Кьєлліні, П'янич, Хедіра, Ігуаїн, Сандро, Бардзальї, Манджукич, Бонуччі, Дібала, Алвес

«Реал»: Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Роналду, Кроос, Бензема, Марсело, Каземіро, Модрич, Іско

Нагадаємо, суперники провели між собою 18 матчів, і усі - в рамках головного єврокубка. В активі обох команд по вісім перемог при двох нічиїх, але «Юве» при цьому забив 21 м'яч, а «Реал» - тільки 18. У попередній раз клуби грали у півфіналі Ліги чемпіонів 2014/15, який «Юве» виграв із загальним рахунком 3:2. І для «Реала», і для «Ювентуса» це був шостий фінал Ліги чемпіонів. За цим показником вони зрівнялися з рекордом «Мілана».