«Реал» та «Баварія» вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів

00:01, 8 березня 2017

Мадридський «Реал» та мюнхенська «Баварія» стали першими чвертьфіналістами цьогорічної Ліги чемпіонів.

На стадії 1/8 фіналу мадридці обіграли італійський «Наполі», перемігши у двох зустрічах з рахунком 3:1. При чому у матчі-відповіді у Неаполі італійці вели за результатом першого тайму, однак у другій половині зустрічі пропустили три голи.

У свою чергу, мюнхенська «Баварія» на шляху до чвертьфіналу розгромила лондонський «Арсенал», двічі здолавши команду Арсена Венгера з рахунком 5:1. Під час другого матчу 1/8 фіналу, що відбувався у Лондоні, «Арсенал» володів перевагою до 55 хв зустрічі, коли Роберт Левандовськи реалізував пенальті. Після цього «каноніри» пропустили ще чотири голи.

Для мадридського «Реалу» цей вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів став сьомим поспіль, для «Баварії» - шостим поспіль.