«Реал» всуху програв «Вольфсбургу» у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

11:04, 7 квітня 2016

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, який відбувся 6 квітня, мадридський «Реал» несподівано програв німецькому «Вольфсбургу» із рахунком 2:0, передає сайт УЄФА.

Рахунок у домашньому матчі на 18-ій хв зустрічі відкрив захисник Рікардо Родрігес, а через кілька хвилин «Вольфсбург» подвоїв перевагу завдяки голу Максиміліана Арнольда. До завершення зустрічі мадридці не зуміли відігратись і рахунок залишився 2:0 на користь німецького клубу.

У паралельному чвертьфінальному поєдинку французький ПСЖ зіграв на своєму полі внічию із англійським «Манчестер Сіті». Зустріч у Парижі завершилася з рахунком 2:2.

Раніше у перших поєдинках 1/4  фіналу Ліги чемпіонів «Барселона» обіграла мадридський «Атлетіко» з рахунком 2:1, а «Баварія» мінімально здолала португальську «Бенфіку» - 1:0.

Матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудуться 12 і 13 квітня.