Регбі: “Сокіл” програв одеському клубу “КРЕДО-63”

“Сокіл” програв

21:40, 8 жовтня 2012

Сподівались на краще, а вийшло як завжди. Відбувся поєдинок 9-го туру чемпіонату України з регбі серед клубів Суперліги. Львівський “Сокіл” приймав клуб з Одеси «КРЕДО-63».

Відсутність на полі Романа Жука, братів Грабовських, Олександра Дурнова, Олександра Часовських та капітана команди Богдана Волошина зруйнували усі сподівання соколят на впевнену перемогу.

Щоправда, львівські хлопці впевнено почали зустріч. На штрафний Миколи Делієрґієва наш Остап Козак відповів влучним ударом зі стандарту, зрівнявши рахунок - 3:3.

Зламати опір львів’ян імениті гості змогли всередині першого тайму. Помилка в захисті дозволила Віталію Крамаренку втекти центром і “взяти місто”, реалізацію виконав Делієрґієв. Вже перед перервою одеська команда забезпечила собі комфортну перевагу - 24:3.

У другому таймі підопічні Грабовського так і не зуміли перевести гру на чужу половину поля. В результаті Масюков, Федишин та двічі Крамаренко взяли “місто” львів’ян, а Делієрґієв ще тричі вдало виконав реалізацію.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 55:3 на користь «КРЕДО-63». А на Сокіл чекають ще два виїзні матчі проти харківських «Олімпа» та “ТЕХ-А-Су”.