Регбісти львівського "Сокола" приймали харківський "Олімп"

Регбі. Сокіл-Олімп

21:40, 16 вересня 2013

У півфіналі національного Кубка галичани приймали флагмана українського регбі - харківський "Олімп".

На поєдинок обидві команди вийшли із кадровими втратами, тому господарі налаштовувались на сенсацію.

Харків'яни упевнено виконують реалізацію. Від самого початку гості захоплюють ініціативу та дають зрозуміти - галичанам буде непереливки.

З кожною хвилиною харків'яни тільки нарощують перевагу, і вже у першому таймі втікають у добрячий відрив - 3:32. Тим не менше, у перерві тренер "Олімпу" знаходить що сказати підопічним.

Чи то гості заспокоїлись, чи львів'яни прийшли до тями, але у другому таймі "Сокіл" усе частіше доходить до залікової зони "Олімпу". Але в критичний момент досвідчені харків'яни діють злагоджено. По перерві галичани так і не набрали жодного очка.

У підсумку 3:54 - упевнена перемога набагато сильнішої команди. Харків’яни навіть з ліку збилися.