Рекорд мундіалю: Німеччина вчетверте поспіль виходить у півфінал

20:54, 4 липня 2014

У чвертьфіналі ЧС-2014 зійшлися одні із найсильніших європейських збірних. Перед цим матчем французька та німецька збірні зустрічалися на полі у поточному складі в лютому 2013 року під час товариського матчу. Тоді з рахунком 1:2 перемогла «бундесмашина».

Зі звуком стартового свистка ініціативу в свої руки взяли підопічні Йоахіма Льова - німці з перших хвилин намагалися вести гру біля воріт суперника і вже на перших хвилинах забили гол. Захисник Матс Хуммельс, який напередодні матчу мав проблеми зі здоров'ям, чудово прочитав траєкторію навісу від Крооса і прострілив у ворота Льоріса - на 12 хвилині рахунок стає 0:1.

Французи відчували себе не у своїй тарілці: німецькі гравці нав'язували гру і не давали м'ячу надовго зупинятися у центрі поля. Щоправда, всередині першого тайму підопічні Дідьє Дешама зуміли створити кілька небезпечних моментів біля воріт Мануеля Нойера - здебільшого, пробивав Карім Бензема.

У другому таймі французи грали вже з іншим настроєм - «гальські півні» пробували частіше атакувати ворота німецької збірної, однак захист Німеччини діяв напрочуд грамотно і щільно. На останніх хвилинах гри атаки стали ще гострішими: кілька небезпечних моментів було у німецьких гравців Андре Шюрле та Томаса Мюллера. З протилежного боку зрівняти рахунок намагався Карім Бензема.

Однак рахунок на табло залишився незмінним: збірна Німеччини вчетверте поспіль виходить у півфінал - цей показник фіксують вперше в історії чемпіонатів світу.