Будь-яка революція потребує жертв. Під час акцій протесту в наших квартирах може зникнути тепло та світло, виникнути проблеми з продуктами, але якщо ми будемо діяти злагоджено та рішуче, ці незручності не будуть тривалими.
4 лютого в Києві пройде акція протесту «Дістали!» Нас усіх знову закликають гудіти в клаксони своїх авто, аби висловити протест проти дій влади. Ми вже гуділи 22 грудня. Думаю, будемо гудіти ще не раз. Тобто, попри скепсис багатьох до таких акцій, Україна поступово таки починає усвідомлювати необхідність змін, причому змін радикальних.
От я і замислився над необхідністю початку боротьби проти існуючого антинародного режиму. Замислився і дійшов висновку, що революція дійсно необхідна. Та оскільки в різних маніфестах не прописано конкретних методів боротьби та не зазначено дій із виведення країни з кризи після перемоги революції, тому пропоную українцям свій варіант. Одразу зазначу - радикальний.
Почну з кінця. Уявимо, що революція перемогла. Для того, щоб утримати завойоване й уникнути властивого українській політиці перманентного переговорного процесу, необхідно тимчасово ввести в країні диктатуру строком на три роки. Мотивація: 1 рік - розігнати олігархічну шоблу; 2 рік - сформувати ефективне керівництво країною та впровадити економічні схеми виходу з кризи; 3 рік - щоб впевнитись, що все, що було зроблено, зроблено вірно і, в разі потреби, скоригувати процес одужання країни.
Після закінчення трирічного терміну диктатор повинен скласти з себе повноваження, а в країні мають пройти вибори нового, на той раз демократичного президента.
Перші кроки вождя
1
Дати 24 години нечистим на руку чиновникам та замазаним у корупційних схемах олігархам для того, щоб залишити країну. Якщо цього не зробити - провести будь-які реформи не вдасться. Якщо почати розбиратись, що награбовано, а що нажите чесно, - зав'язнемо у розслідуваннях, довести які до логічного завершення не вдасться, бо диктатора застрелять. Після закінчення 24-годинного терміну введення жорстких законів революційного часу. Спроба отримання-дачі хабара - розстріл. Отримання відкату та спроба використання державних коштів на популістичні проекти (будівництво чи знесення пам'ятників, перейменування вулиць, святкування 100-річчя з дня народження Бандери, Папи Римського чи коня Будьонного) - 15 років ув'язнення. Зґвалтування - розстріл. Неправомірне звинувачення жінкою чоловіка у згвалтувані - розстріл. Продаж наркотиків - розстріл. За вживання будь-яких наркотиків, за виключенням випадків, коли наркотики вживаються за лікарським призначенням, - три попередження, після чого скерування на примусове лікування. Якщо після лікування людина повертається до вживання наркотиків - довічне проживання в резервації. Зумисне вбивство - розстріл. Вбивство неповнолітнього - вбивця віддається у руки родичів забитого, які можуть чинити з ним все, що їм заманеться!!! Заборона грального бізнесу строком на 3 роки, покарання за порушення - розстріл.
Винесення суддею неправомірного рішення - пожиттєве відсторонення від посади із забороною займати будь-які керівні посади. (Можна було б і розстріляти, але неумисні суддівські помилки теж трапляються.)
2
Зустріч зі «злодіями в законі» та кримінальними авторитетами, на якій буде укладено угоду, згідно з якою всі кримінальні угрупування зупиняють свою діяльність строком на три роки і допомагають стримувати хвилю безпрєдєла. В обмін - покращення умов утримування в місцях позбавлення волі та введення покарання за тортури під час слідства - 15 років, причому кат буде сидіти не в мєнтовській зоні, а у звичайній, разом з тими, кого цей міліціонер нещодавно посадив.
3
Зустріч із найбагатшими громадянами України - з тими, хто не виїхів у відведені 24 години. Закріплення за кожним певного регіону країни з вимогою у триденний строк представити проект виходу цього регіону з кризової ситуації через залучення власних коштів олігархів. Відмова - конфіскація майна та депортація за межі країни. Незадовільне виконання взятих на себе зобов'язань - конфіскація майна.
4
Створення виключно з науковців наукової ради, яка буде аналізувати доцільність представлених олігархами програм та пропозицій.
5
Прохання до Росії, Євросоюзу та США про матеріальну допомогу. З отриманих пропозицій обрати ту, яка буде найбільш вигідна Україні економічно, і буде містити якомога менше зустрічних вимог. Це дозволить нарешті з'ясувати, хто ж насправді зацікавлений у процвітанні нашої країни.
6
Ультиматум міським головам та міським депутатам у триденний строк подати план виходу ввірених їм міст із кризи. Не справляться у встановлений термін - пожиттєва заборона займати керівні посади в державі.
7
Вибори демократичного президента. Президент обирається на 5 років. Україна стає країною з президентським правлінням. У виборах приймають участь члени наукової ради, всі олігархи, які справились з поставленим завданням і вивели свій регіон із кризи. Прокуратори (революційні лідери) всіх міст, населення яких перевищує 500 тис. По одному народному кандидатові від області.
Вибори проходять у три тури. На другий тур проходить 10 кандидатів, які набрали найбільше голосів, у третій тур - 3 кандидати.
Диктатор не має права приймати участь у виборах, але протягом трьох років після виборів зберігає право оголосити всенародний референдум, за підсумками якого президент може бути знятий зі своєї посади та розстріляний.
Як боротися у великих містах
Для Києва: масові демонстрації з вимогою добровільного зречення Президента України як людини, яка скомпрометувала себе та проявила повну неспроможність керувати державою; відставки уряду; розпуску Верховної Ради України з пожиттєвою забороною для всіх теперішніх депутатів займати керівні та виборні посади в країні. Оголошення недовіри всім політичним партіям та заборона приймати участь у пікетуванні під партійними прапорами! Якщо протягом 5 днів вимоги не виконані - цілодобова безстрокова блокада киянами Верховної Ради, Кабміну та всіх міністерств аж до повної перемоги революції.
У разі використання проти революціонерів військових підрозділів та зброї - перехід до збройного партизанського опору. Всі військові та силовики, які відмовляться стати на сторону народу і будуть з'являтись на вулицях у формі, оголошуються поза законом.
Після виконання умов революціонерів - введення комендантського часу.
У всіх інших містах країни акції протесту починаються за два тижні до першої протестної акції в Києві. Це для того, щоб показати владі, що ми не жартуємо.
Акція починається з припинення містами відчислень у державну казну. Цілодобові пікети блокують військові частини, які відмовляються підкоритись міському лідеру (прокуратору) революційного руху. Люди блокуєть транспорт будь-якого київського чиновника, який намагається потрапитиву місто, не узгодивши свій візит з прокуратором.
У разі відмови міської влади припинити відрахування в державну казу - цілодобове блокування міської та обласної ради, доки умови революціонерів не будуть виконані.
Будь-яка революція потребує жертв. Під час акцій протесту в наших квартирах може зникнути тепло та світло, можуть виникнути перебої з продуктами харчування, але якщо ми будемо діяти злагоджено та рішуче, ці незручності будуть тривати два тижні, місяць. Якщо ж ми промовчимо і не піднімемось - ті проблеми будуть переслідувати і нас, і наших дітей десятиліттями.