«Є митці, які розповідають історії, а є митці, які створюють світ. «Піккардійська терція» – це саме такий колектив, який створив свій світ», – зауважив режисер ювілейних виступів, продюсер та постановник Михайло Крупієвський.
«Ми плануємо візуалізувати цей світ на концерті, який відбудеться в Києві. Цю телевізійну версію згодом можуть побачити всі», – зазначив режисер.
На концертах будуть представлені різноманітні пісні від часів створення до нових прем’єрних пісень, які ще ніде не звучали. Загалом підготовка концертів зайняла майже два роки. Це був пошук шляхів, концепцій та нових ідей. Колектив спробував себе у багатьох жанрах: кантрі, рок, поп, блюз. Мало не все, що надається до акапельної інтерпретації, колектив за ці роки освоїв. «До репу ми точно не дійдемо, все-таки має бути музична складова», – пожартував Володимир Якимець.
«Вже після десяти років існування колективу, у нас був визначений стиль, за яким нас стали впізнавати. Це стиль «Піккардійської терції». Коли ми починали, у нас не було матеріалу, з яким працюють теперішні молоді, акапельні колективи. Зараз в Інтернеті є доступ до будь-яких музичних шкіл. Таким чином майже всі акапельні колективи є подібні, бо вчаться на одних і тих самих школах. Коли ми починали, у нас не було достатньої кількості записів, не було з чого вчитись. Класичне виконання ми потрошки одягали в естрадну манеру, а потім і в свою власну. Нас впізнають як по тембрах голосів, і по самому стилю виконання. А це вже синтетичний стиль мистецтва, бо в одній пісні ми можемо поєднати кілька музичних стилів», – зазначив Андрій Капраль.
У планах «Піккардійської терції» – випуск нового альбому наступного року. Туди увійдуть пісні з другої частини ювілейних концертів, і, можливо, деякі нові пісні.
«Наші нові пісні – це черговий доказ того, що ми не ставимо крапку, а навпаки, йдемо далі. Повні зали – це сатисфакція для виконавця, найбільший стимул», – зазначив Володимир Якимець.