Різдво в Україні буде з дощами

10:00, 6 січня 2014

У найближчі дні в Україні й надалі дощитиме, а температура повітря залишиться такою ж аномально теплою для зими, передає Укргідрометцентр.

Сьогодні, 6 січня, на території країни, крім південної частини та більшості східних областей, очікується дощ. Вночі та вранці у південній та східній частині місцями туман. Вітер переважно південний, 5-10 м/с, інформує ТСН.

Температура вночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 1-6° тепла; на крайньому заході та півдні країни вночі 4-6°, вдень 7-11° тепла.

Дощовою буде погода і в Києві. Температура вночі 0-2°, вдень 2-4° тепла.

7 січня жителям східних областей прогнозують дощ з переходом у мокрий сніг. У більшості областей місцями туман. Вітер північно-західний, вдень на заході – південно-західний 5-10 м/с.

Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу; вдень 2-7° тепла, на Прикарпатті та півдні Криму до 10°.

У Києві 7 січня синоптики опадів не прогнозують. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 0°, вдень 2-4° тепла.