РНБО: терористи за добу викрали понад 10 жителів Донбасу

15:45, 9 липня 2014

Терористи за минулу добу викрали понад 10 жителів Донецької та Луганської областей, а також понад 20 автомобілів громадян і підприємств регіону.

Про це у середу, 9 липня, повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві, інформує УНІАН.

За його словами, на території, де продовжують діяти терористи, зафіксовані факти масових порушень прав громадян.

Окрім цього Лисенко зазначив, що бойовики продовжують руйнувати інфраструктуру.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Як повідомляв ZAXID.NET, за минулий тиждень терористи «ДНР» викрали 58 автомобілів.

Нагадаємо, у понеділок, 7 липня, ДНРівці викрала двох директорів шахт.