Роботу ВАТ "Рівнеазот" щодо забезпечення промислової безпеки та охорони праці визнано незадовільною. Таке рішення було прийнято під час колегії Держнаглядохоронпраці по Рівненській області в кінці березня, - повідомляє ZAXID.NET прес-служба відомства.
Окрім того, відмічено незадовільну роботу посадових осіб підприємства щодо дотримання вимог нормативів з промислової безпеки. Зокрема, на виробництві не функціонує система управління охороною праці, експлуатуються з грубими порушеннями вимог безпеки балони зі стисненим, зрідженим, вибухонебезпечними та інертними газами, допускалася експлуатація технологічного обладнання та трубопроводів з порушеною герметичністю і витоками робочого середовища, не виконувалися приписи територіального управління Держгірпромнагляду.
Колегія прийняла рішення притягнути до дисциплінарної відповідальності винних у невиконанні попередніх приписів Держгірпромнагляду. Розглянути питання щодо відповідальності займаним посадам головного інженера ВАТ "Рівнеазот" та заступника генерального директора-начальника відділу охорони праці. Поінформувати прокуратуру Рівненської області та Рівненську облдержадміністрацію про прийняте рішення.