Роман Зозуля дебютував в чемпіонаті Іспанії з перемоги над «Валенсією»

19:49, 11 вересня 2016

Український форвард Роман Зозуля дебютував за ФК «Бетіс» в чемпіонаті іспанської Ла Ліги і допоміг своїй команди на виїзді обіграти «Валенсію» з рахунком 3:2.

Українець з'явився на поле на 82-й хвилині зустрічі, замінивши за рахунку 2:2 Алекса Алегрі. На другій доданій хвилині саме на Зозулю робив простріл з флангу італійський захисник «Бетіса» Крістіано Піччині. Однак українець у боротьбі з суперником впав у штрафному майданчику «Валенсії», а першим до м'яча встиг його партнер 35-річний Рубен Кастро і відправив м'яч у сітку воріт господарів.

До слова, сьогодні в чемпіонаті Іспанії може дебютувати ще один українець Артем Кравець, який потрапив до заявки «Гранади» на матч з «Ейбаром».

Нагадаємо, іспанський «Бетіс» оголосив про перехід українського футболіста ввечері 27 липня. Роман Зозуля підписав із новим клубом контракт терміном на три роки. До цього футболіст п'ять сезонів виступав за ФК «Дніпро». Зазначимо, що Зозуля зароблятиме в іспанському «Бетісі» втричі менше, ніж в «Дніпрі»