Росіянин і норвежець зіграли внічию останню партію матчу за звання чемпіона світу з шахів

10:50, 29 листопада 2016

Росіянин українського походження Сергій Карякін і норвежець Магнус Карлсен зіграли внічию в заключній 12-ій партії матчу за шахову корону світу.

Фінальна партія, яка могла визначити переможця, тривала всього 35 хв. Шахісти погодилися на нічию на 30-му ході. Таким чином підсумковий рахунок матчу став 6:6 і новий чемпіон світу з шахів визначиться під час тай-брейку, який відбудеться 30 листопада.

Раніше шахісти зіграли внічию десять із дванадцяти партій. У восьмій партії Сергій Карякін здобув перемогу і вийшов вперед, однак у десятій партії Магнус Карлсен обіграв росіянина і зрівняв рахунок.

Нагадаємо, 55-й матч за звання чемпіона світу з шахів триває в Нью-Йорку з 11 до 30 листопада. Розмір призового фонду станоить €1 млн.