Росіянка не встояла перед шаблею українки Ольги Харлан

20:55, 31 січня 2015

Українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла чергове «золото» на етапі Кубку світу з фехтування. Перемогу наша шаблістка здобула на Кубку Акрополя, що відбувався в Афінах.

У фінальній частині змагань Ольга Харлан у жорсткій боротьбі здолала росіянку Софью Вєлікую з рахунком 15:14.

Також в турнірі брали участь інші представниці України. Зокрема, Олена Вороніна програла в 1/64 фіналу мексиканці Паоле Пліего, італійська спортсменка Алесандра Луччіні вибила з турніру українку Аліну Комащук (15-11) на тій же стадії, Галина Пундик на старті фінальної частини турніру програла Софьї Велікой, Олена Кравацька поступилася іспанці Араселі Наварро (15 :12) також в 1/64.

Трохи далі пройшла Ольга Жовнір, але вже на стадії 1/32 фіналу не змогла перемогти росіянку Єкатєріну Дьячєнко (15-3).

Нагадаємо, 24-річна Ольга Харлан попри свій молодий вік встигла двічі підкорити п'єдестал Олімпійських ігор, сім разів стати чемпіонкою Європи і ще чотири рази - чемпіонкою світу.