Роздуми про владу

Система влади в нашій державі була доведена до ідеалу – вона обслуговувала виключно бандитські інтереси та ще й ідеально.

08:59, 19 жовтня 2014

Нині, коли революція гідності усунула від влади диктатора Януковича,його система продовжує діяти, бо пов’язана багатьма фінансовими інтересами. Не виключаю, що вона  й підживлюється Януковичем та К.

Згідно логічного розрахунку, хто б що не казав про Януковича і він сам, і його оточення (де немало розумних людей. Розум, на жаль, не є ознакою патріотизму та совісті) прораховували варіант відсторонення від влади. Тому те, що зараз відбувається в Україні, є частиною цього плану — плану, який Путінська Росія  давно готувала та нині реалізовує. Згідно задуму Путлера, Українська державність повинна захлинутись в економічних негараздах та практичній бездіяльності правоохоронних структур, не говорячи вже про бездіяльність інститутів влади. Не став би я доводити, що недавня заміна міністра охорони здоров’я, в якого ну ніяк не проводились тендери щодо закупівлі багатьох життєво необхідних ліків, може слугувати цьому, як приклад.  Проте, падіння гривні, внаслідок «кваліфікованих» дій і практична неможливість придбати валюту у банках, -  все це ланки одного ланцюга, які тиснуть Україну. Ті, хто не вірить, можуть підняти історію жовтневого перевороту 1917 року в Російській імперії. Як бачимо подібне було у Польщі, Фінляндії, інших колишніх частинах Російської імперії, та й у самій  Росії для зміцнення терору та захоплення влади і керування міцною рукою диктатури  —  путлеровці не придумали нічого нового.

Спробуйте знайти правду у правоохоронних органах. Ті, хто з цим зустрічався знають, що це втрачений час, нерви, гроші і відчуття непевності чи щось взагалі доведеш. Я розумію, що зараз в Україні фактично йде війна на зовнішньому фронті, а як же  фронт внутрішній, коли люди під всілякими приводами ухиляються від виконання своїх обов’язків або виконують їх на шкоду державі та суспільству? Як це називається під час війни? Вірно, САБОТАЖ! Що за це має бути за законами військового часу? Однак, покарання немає не лише за законами військового часу , але й мирного. Система, грошовий спрут, захищає своїх і душить чесних людей. Докази? Будь-ласка, неодноразово повідомлялось про затримання зрадників — кого покарали й як? А останній приклад, коли в камері міліції у Києві опинились наші військові, які конвоювали сепаратиста, чого вартий? Питання на  кого  працює система державної влади зовсім не є риторичним в нашій державі, бо за Конституцією вся повнота влади в народу, це — де юре, тобто юридично, а як фактично воно є, знає кожен.

Революція Гідності відбулася не лише для того, щоб скинути диктатора Януковича, але й для того, щоб знищити бандитьсько-хабарницьку систему в Українській владі: державній, судовій, представницькій, у засобах масової інформації тощо. Нерішучість дій вищого керівництва держави призводить лише до погіршення та ускладнення ситуації. Коли у Верховній Раді  ухвалили Закон про люстрацію? А коли цей Закон підписав Президент? Можливо, дії Порошенка продиктовані якимись мудрими політичними міркуваннями? Це мені не відомо, але чомусь, пригадується мені Президент Ющенко: слів було багато, а от дій не дуже. Можете не погоджуватись зі мною, але моя думка така: був би рішучий Ющенко, не було б диктатора Януковича. Порошенко, як і Ющенко є законно обраним Президентом України, то служити у відповідності з присягою має народу України. Вірю, що не все вдається, що є помилки (один Бог не помиляється), але сподіваюсь,що пам’ятає пан Президент, що за ним Україна, бути цьому народу та державі чи не бути взагалі.

Для мене, як і для багатьох виборців, діяльність Порошенка на посаді Президента поки що залишається малозрозумілою. Можливо тому, що немає контролю у державних структурах, або ми про цей контроль не знаємо. Поки що враження таке: ціни на чорному ринку послуг виросли, хоч все працює майже так як працювало.

Критикувати завжди легко, це правда, тому надамо кілька конструктивних пропозицій;

  1. Створити нову спеціальну службу(служби) з питань захисту Конституції, розвідки, контррозвідки, інформаційної безпеки,пропаганди та антитерористичної діяльності. В ній має бути 95% співробітників, які раніше не працювали у правоохоронних органах.
  2.  Заробітна плата у цій структурі для рядового члена повинна бути не менше 10 мінімальних зарплат. (Дешеві правоохоронці дуже дорого обходяться…)
  3. Головний критерій відбору - відданість народу України. Нормальна людина стане фахівцем і служитиме народу, фахівець який зневажає український народ – ніколи. Так роблять в усьому світі.
  4. Дати добровольчим батальйонам Національної гвардії важке та інше сучасне озброєння, зберегти їх та посилити – це реальна гарантія збереження конституційного ладу в Україні. Багато прикрих подій саме навколо цих батальйонів доводить, що дуже вже ворогам України хочеться їх знищити.
  5. Змінити, а у разі потреби скасувати інструкції та закони, які перешкоджають нормальному забезпеченню війська, в тому числі в Конституційному суді.

Тепер про важливість громадського контролю. Всі ми - люди, і серед нас мало святих. Недавно мені довелося прочитати про дослідження англійських вчених, які вони проводили під час гри. Так от, нечесні люди, маючи нагоду у грі приймати рішення на користь групи, але без вигоди для себе, або для себе, але без вигоди для групи, негайно починали шахраювати та приймати рішення, які поповнювали їх кишеню. Чесні лідери груп, спочатку трималися, а потім, якщо не було контролю, також займалися самозбагаченням.

Отже, як доводить ця наука, контроль є необхідний. Святих він не образить, чесним допоможе сумлінно виконувати свої обов’язки, шахраїв зловить за руку.

Ось тільки питаннями дійсного контролю за діяльністю всіх владних структур в нас не дуже хтось переймається. Чи може я помиляюсь? Українцю і українко, мій багатонаціональний народе, вставай з свого летаргічного сну, змінюй свою державу та голосуй за тих, які життя готові покласти  за Україну, за народ, за тебе !