Розгром по-галицьки: «Політехніка» з великою різницею здолала «Миколаїв»

19:38, 28 лютого 2015

Львівська «Політехніка-Галичина» не перестає тішити вболівальників - четверта перемога поспіль, в якій «політехи» з рахунком 94:59 здолали «Миколаїв».

БК «Миколаїв» вельми бадьоро почав матч, намагаючись осоромити букмекерів, які з солідною різницею ставили на перемогу «Політехніки», пише «Планета Баскетбол». За рахунку 3:12 наставнику львів'ян Максиму Фомічову навіть довелося взяти тайм-аут. Першу чверть його хлопці все одно програли, але з мінімальною різницею.

Друга ж десятихвилинка зняла питання про переможця. «Миколаїв» уперся в захист господарів і не міг забити навіть очка протягом семи хвилин. «Політехніка», навпаки, відчула кураж і швидко створила максимальний розрив. Наприкінці другої чверті Фомічов навіть пустив на паркет глибокого резервіста Юрія Кущака, і той за лічені секунди відзначився чотирма балами.

Відіграти «+20» у другій половині «Миколаїв» із зрозумілих причин не зміг, у результаті різниця навіть зросла. Четверта перемога «Політехніки» підряд ще більше наближає львів'ян до вісімки найсильніших.