Садовий обговорив терміни президентських виборів з головою Конституційного суду

7 вересня

У п’ятницю, 7 вересня, мер Львова Андрій Садовий зустрівся з головою Конституційного суду України Станіславом Шевчуком. Після цієї зустрічі Садовий, заявив, що наступні президентські вибори відбудуться не пізніше березня 2019 року.

За повідомленням прес-служби ЛМР, під час зустрічі йшлося про актуальні виклики перед правовою системою України, необхідність її реформування та особливу роль професійного та авторитетного Конституційного Суду. Також Андрій Садовий та Станіслав Шевчук обговорили терміни проведення наступних виборів Президента України .

«Після зустрічі з головою Конституційного суду України Станіславом Шевчуком маю чітку впевненість, що ідея деяких політиків щодо переносу президентських виборів на термін пізніший, ніж березень 2019 (як це передбачено Конституцією), не має шансів на реалізацію», — поділився враженнями від розмови на своїй сторінці у Facebook Андрій Садовий.

Також у п’ятницю, 7 вересня, судді Конституційного суду зустрілися з молоддю та громадянською спільнотою Львівщини у Львівському національному університеті ім. Івана Франка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії