Садовий обговорив терміни президентських виборів з головою Конституційного суду

7 вересня

У п’ятницю, 7 вересня, мер Львова Андрій Садовий зустрівся з головою Конституційного суду України Станіславом Шевчуком. Після цієї зустрічі Садовий, заявив, що наступні президентські вибори відбудуться не пізніше березня 2019 року.

За повідомленням прес-служби ЛМР, під час зустрічі йшлося про актуальні виклики перед правовою системою України, необхідність її реформування та особливу роль професійного та авторитетного Конституційного Суду. Також Андрій Садовий та Станіслав Шевчук обговорили терміни проведення наступних виборів Президента України .

«Після зустрічі з головою Конституційного суду України Станіславом Шевчуком маю чітку впевненість, що ідея деяких політиків щодо переносу президентських виборів на термін пізніший, ніж березень 2019 (як це передбачено Конституцією), не має шансів на реалізацію», — поділився враженнями від розмови на своїй сторінці у Facebook Андрій Садовий.

Також у п’ятницю, 7 вересня, судді Конституційного суду зустрілися з молоддю та громадянською спільнотою Львівщини у Львівському національному університеті ім. Івана Франка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України