Село під Львовом стало кращим спортивним селом України 2014 року

12:19, 3 грудня 2014

Село Солонка Пустомитівського району Львівщини стало переможцем всеукраїнських змагань «Краще спортивне село України 2014 року».

28-30 листопада у спортивному комплексі Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» відбулися фінальні змагання серед команд сільських та селищних рад, за підсумками яких спортсмени Солонки вибороли першість серед 20 команд з різних куточків України, повідомляє 3 грудня прес-служба Львівської ОДА.

«Серед кращих у команді села Солонка відзначилися Володимир Окопний, який посів перше місце у змаганнях з настільного тенісу та волейбольна команда у складі Боволяк Марії, Мудрої Марії, Дума Назарія, Іванчук Віталія та Семенюк Юрія, що здобула друге місце у змаганнях», - вказано у повідомленні.

Загальнокомандне друге місце посіла сільська команда Полтавської області (Хомутецька сільська рада), третє місце - команда Одеської області (Великодальнецька сільська рада).

Аби довести свою першість сільські спортсмени змагались у підніманні гирі, грали у футбол, настільний теніс та шахи.

За повідомленням прес-служби, представницькі змагання серед сільських спортивних дружин проводіться з метою популяризації фізичної культури та спорту серед сільського населення, залучення працівників та службовців сільгосппідприємств різних форм власності до активного дозвілля, до систематичних занять в оздоровчих групах та спортивних секціях.