Село на Львівщині вночі закидали свинячими відходами

12 серпня 2016

У селі Мервичі Жовківського району на Львівщині цієї ночі 12 серпня на територію колишнього племптахорепродуктора вивезли близько 3 тонн свинячих решток. Серед непотребу кульки від м'ясних виробів, кістки та тельбухи, а також сміття. Жахливий сморід розбудив селян, які власне й зафіксували ввіз решток на територію приватного підприємства. Однак потрапити туди люди не змогли.

«Ми викликали поліцію, але охоронець підприємства на територію не впустив. Там вже стоїть шлагбаум. Коли його поставили ― ми навіть не знаємо, поліцію він також не пропустив. Але ми зафіксували по відбитках шин, що трактор справді туди заїжджав і виїжджав», ― розповіла ZAXID.NET місцева активістка Наталія Тищук-Демчишин.

До цього на цю територію у Мервичах ніхто ніколи рештки не вивозив. Селяни підозрюють, що біологічний непотріб з місцевого свинокомплексу, і не виключають що все це пов’язано з тим, що костомельний завод біля Жовкви не працює.

Зараз селяни пильнують заїзд до ями, в яку викидали свинячі тельбухи та кістки. Місцеві мешканці викликали представників СЕС і районну владу.

Нагадаємо, Жовківський костомельний завод на Львівщині не утилізовує мертвих тварин, а просто закопує їх на навколишній території. Перед цим туші свиней, які можуть бути інфікованими, гниють просто на території заводу. Експерти уже назвали завод чи не найбільшим екологічним лихом Львівщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Золотий лев» без коштів та з присвятою Каролю Войтилі
«Не знаю жодного випадку, щоб когось судили за зараження гепатитом»
Винуватець смертельної ДТП у Львові здався у поліцію
У зоні проведення ООС через вибух міномета постраждало двоє військових
Зламана сильним вітром гілка вбила мешканця Борислава
КРРТ за борги відключив по всій країні аналогове мовлення телеканалу UA: Перший
На високогір’ї українських Карпат випав перший сніг
В Україні ввели в обіг нові 20-гривневі банкноти
Синоптики прогнозують перші приморозки на Львівщині
Чемпіон світу з кульової стрільби допоміг львівським патрульним затримати порушника