Село на Львівщині вночі закидали свинячими відходами

12 серпня 2016

У селі Мервичі Жовківського району на Львівщині цієї ночі 12 серпня на територію колишнього племптахорепродуктора вивезли близько 3 тонн свинячих решток. Серед непотребу кульки від м'ясних виробів, кістки та тельбухи, а також сміття. Жахливий сморід розбудив селян, які власне й зафіксували ввіз решток на територію приватного підприємства. Однак потрапити туди люди не змогли.

«Ми викликали поліцію, але охоронець підприємства на територію не впустив. Там вже стоїть шлагбаум. Коли його поставили ― ми навіть не знаємо, поліцію він також не пропустив. Але ми зафіксували по відбитках шин, що трактор справді туди заїжджав і виїжджав», ― розповіла ZAXID.NET місцева активістка Наталія Тищук-Демчишин.

До цього на цю територію у Мервичах ніхто ніколи рештки не вивозив. Селяни підозрюють, що біологічний непотріб з місцевого свинокомплексу, і не виключають що все це пов’язано з тим, що костомельний завод біля Жовкви не працює.

Зараз селяни пильнують заїзд до ями, в яку викидали свинячі тельбухи та кістки. Місцеві мешканці викликали представників СЕС і районну владу.

Нагадаємо, Жовківський костомельний завод на Львівщині не утилізовує мертвих тварин, а просто закопує їх на навколишній території. Перед цим туші свиней, які можуть бути інфікованими, гниють просто на території заводу. Експерти уже назвали завод чи не найбільшим екологічним лихом Львівщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи