Сенат США створить координаційний центр боротьби з гібридними загрозами Росії

4 серпня

Новий законопроект Сенату США передбачає створення координаційного центру для боротьби з гібридними загрозами з боку Росії, а також спеціального фонду, кошти з якого підуть на фінансування протидії російському впливу. Положення про формування цих структур міститься в тексті законопроекту про різке посилення американських санкцій щодо Росії, повідомляє УНН з посиланням на матеріали Конгресу США.

«Національний координаційний центр з вироблення відповіді на гібридні загрози, який повинен сконцентруватися переважно на погрози з боку влади Російської Федерації, повинен бути очолений високопосадовцями США», — йдеться в тексті законопроекту. Згідно з документом, центр буде займатися координацією аналітичної роботи та реалізації політики на території США, пов’язаної з «боротьбою з дезінформацією і пропагандою», а також «кіберзагрозами і іншими нетрадиційними загрозами, включаючи (втручання в роботу) інфраструктури, державних установ, політичних організацій».

У тексті законопроекту також йдеться про створення фонду, спрямованого на боротьбу з «російським впливом», на який планується виділити 250 млн доларів на 2020 і 2021 роки. З тексту документа випливає, що коштами фонду будуть користуватися «країни Європи і Євразії, які Держдепартамент визначив як вразливих російському впливу». Відзначається, що частина з цих коштів буде виділена Україні, Грузії і Молдові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів
У Львові на маршрути виїхали перші білоруські автобуси і німецькі трамваї
Підозрюваного у вбивстві у Львові помістили у психіатричну лікарню
Сирійські війська збили російський літак: загинули 15 військових РФ