Сенсація ЧС-2014: Коста-Ріка виривається вперед від Англії, Італії та Уругваю

08:26, 15 червня 2014

На чемпіонаті світу з футболу у Бразилії минув ще один насичений ігровий день. Головним об'єктом уваги цього вечора була група D, в якій зустрілися збірні Уругваю та Коста-Ріки, а також команди Англії та Італії.

Уругвай - Коста-Ріка 1:3

Перед початком чемпіонату вболівальники збірної Коста-Ріки певне не раз нарікали на долю, яка звела їхню національну команду до однієї групи зі збірними Італії, Англії та Уругваю. Перемогу костаріканців, які зуміли обіграти півфіналіста минулого чемпіонату світу з рахунком 1:3, вже назвали однією з найбільших сенсацій початку ЧС-2014 у Бразилії. Звісно, не враховуючи розгром голландцями іспанської команди минулого ігрового дня.

Уругвайці, які вийшли на поле з абсолютною впевненістю, що мають справу з аутсайдером чемпіонату, не дуже старалися нав'язати гру. Після пенальті на 24 хвилині матчу, яке вдало реалізував Кавані, уругвайці не намагалися атакувати і, здебільшого, зустрічали противника на власній половині поля.

Справжня латиноамериканська спека настала у другому таймі, в якому впевнено повели костаріканці. На 54 хвилині матчу відзначився Кемпбелл, а вже за три хвилини другий гол у ворота Уругваю вписав Дуарте.

Здавалося, що перевага аутсайдерів повинна була активізувати уругвайців, однак у другому таймі повністю правили гравці Коста-Ріки. Крапку у новій сенсаційній історії ЧС-2014 на 80-ій хвилині зустрічі поставив нападник збірної Коста-Ріки та російської "Кубані" Марко Уренья - 1:3.

Коста-Ріка святкує сенсаційну перемогу, а збірна Уругваю опинилася перед непосильним завданням - взяти 6 очків для виходу з групи у матчах зі збірною Англії та Італії.

Англія - Італія 1:2

Цієї ночі мільйони вболівальників з Європи проміняли сон на футбол, адже дуель Англії-Італії анонсовано того вартувала. Підопічні Роя Годжсона і Чезаре Пранделлі не розчарували своїх фанів, подарувавши насичений і захопливий матч.

Від стартового свистка команди обмінювалися швидкими і прицільними атаками. Спочатку багато гольових моментів виникало біля воріт збірної Італії, хоча й англійському голкіперу Джо Харту доводилося неодноразово рятувати свою збірну.

Рахунок матчу вдалося відкрити італійцям: після вдалої комбінації точним ударом низом ворота збірної Англії вражає Клаудіо Мазуро. Усього дві хвилини потому англійці вже гнали м'яч в бік італійських воріт. Неперевершений навіс від Уейна Руні перехопив Даніель Старідж, який в один дотик на 37 хвилині матчу зрівняв рахунок - 1:1.

Цікаво, чи то на радощах, чи то з інших причин, після голу Старіджа з поля винесли фізіотерапевта англійської збірної, який зламав щиколотку.

Другий тайм став продовженням блискучого поєдинку, де команди далі відзначалися гострими моменти і ні на мить не зменшували темпу. Після голу Маріо Балотеллі на початку тайму, більше атакували англійці, однак не справлялися з реалізацією. Італійці у свою чергу почали сильніше грати в обороні та тягнути час до кінця тайму.

У результаті англійцям так і не вдалося нічого протиставити підопічним Пранделлі, які виправдано заробляють перших три очки у турнірі.

Наразі команди повинні відпочити і дещо вгамувати емоції цього насиченого дня, адже попереду ще по дві гри з суперниками у групі, лідером якої несподівано для всіх стала збірна Коста-Ріки.