Сенсація мундіалю: збірна Чилі вибиває Іспанію з чемпіонату світу

23:55, 18 червня 2014

Щось неймовірне відбувалося сьогодні на стадіоні у Ріо-де-Жанейро, де зустрілися збірні Чилі та Іспанії. В іспанців, які і в попередній грі з Нідерландами, були великі проблеми із захистом. Підлеглі дель Боске грали без особливого ентузіазму, допускаючи помилки та не справляючись з реалізацією.

Іспанці намагалися створювати моменти, заправляли свої фірмові комбінації, однак часто заплутувалися у штрафному противника, або ж наштовхувалися на опір чилійців.

Перший гол збірна Чилі оформила вже на 19 хвилині матчу. Іспанці помилилися у центрі поля і чилійці одразу пішли у контратаку. Чилійський нападник Едуардо Варгас виграв дуель з голкіпером Іспанії Ікером Касільясом - 0:1.

Після забитого голу збірна Чилі більше грала у захисті, хоча поводилася доволі впевнено. Чилійці грали з перевагою, а стадіон був заповнений тисячами вболівальників із Чилі, які насолоджувалися грою власної команди.

Лиш під кінець першого тайму Чилі перехопила ініціативу і зуміла вдруге взяти ворота збірної Іспанії. Алексіс Санчес пробивав зі штрафного, а Касільяс відбив кулаками точно на вільного Арангіса, який відразу ж пробив у сітку повз воротаря - 0:2.

У другому таймі іспанці виглядали геть зневіреними, хоча не припиняли боротьби. Підопічні дель Боске неодноразово створювали небезпечні моменти біля воріт Клаудіо Браво, однак або ж відзначався голкіпер, або ж іспанцям не вистачало сил і майстерності дотиснути атаку.

Чилі вибиває збірну Іспанію з чемпіонату світу з футболу. На цьому бразильський мундіаль і шестирічне домінування, як кращої збірної у світі, для команди дель Боске завершується.