Сергій Семенов 20-им фінішував під час спринту в Антхольці

18:32, 22 січня 2016

Під час спринтерської гонки у рамках шостого етапу Кубка світу в Антхольці найкращим результатом серед українців став 20-ий результат Сергія Семенова.

Переможцем гонки став німецький біатлоніст Сімон Шемп, другим фінішував росіянин Максім Цвєтков, а третім - норвежець Тар'є Бьо. Лідери гонки пройшли усі вогневі рубежі без промахів.

Інші українські біатлоністи продемонстрували у спринті наступні результати: Олександр Жирний - 25 місце, Віталій Кільчицький - 26 місце, Артем Прима - 32 місце і Дмитро Підручний прийшов до фінішу 44-им.

А ось в Кубку націй сьогоднішній спринт виявився другим для українців за кількістю набраних очок в одній гонці в поточному сезоні. Завдяки цьому збірна України обійшла команду Канади і повернула собі сьому позицію.