Сергій Семенов потрапив у топ-10 гонки переслідування чемпіонату світу з біатлону

16:07, 6 березня 2016

У норвезькому Холменколлені відбулася гонка переслідування серед чоловіків, в якій під третім номером стартував український біатлоніст Сергій Семенов.

Після бронзової перемоги у спринтерській гонці українець мав непогані шанси здобути нагороду також у гонці переслідування, однак три промахи на трьох вогневих рубежах не довзолили Сергію Семенову змагатись за подіум.

Перемогу у старті святкував француз Мартен Фуркад, який також допустив три промахи. Срібло гонки здобув норвежець Уле Айнар Бйордален, в пасиві якого два промахи, а бронзу з одним промахом завоював норвезький біатлоніст Еміль Свендсен.

Участь у гонці переслідування також брали ще два українські спортсмени. Зокрема, Олександр Жирний фінішував 25-им, а Артем Прима прийшов до фінішу 32-им.

Нагадаємо, вчора, 5 березня, українець Сергій Семенов сенсаційно став бронзовим призером чемпіонату світу з біатлону-2016 у Холменколлені.