«Севілья» Євгена Коноплянки втретє поспіль здобула Кубок Ліги Європи

23:38, 18 травня 2016

Фінальний матч цьогорічного розіграшу Ліги Європи завершився перемогою іспанської «Севільї», яка розгромила англійський «Ліверпуль» із рахунком 3:1.

У першому таймі на полі стадіону «Санкт-Якоб Парк» у Базелі повністю домінували ліверпульці. Щоправда, відкрити рахунок команда Юргена Клоппа змогла лише під завісу першого тайму - на 35 хв відзначився Деніел Старрідж.

Однак вже на початку другої половини зустрічі «Севілья» зрівняла - невгамовний Кевін Гамейро забив восьмий за рахунком м'яч у цьогорічній Лізі Європи.

На 64 хв матчу іспанці вийшли вперед - 29-річний захисник «Севільї» Коке влучно поцілив у дальний кут воріт «Ліверпулю» після подачі Вітоло. А невдовзі Коке оформив дубль, щоправда, у спірному положенні, однак головний арбітр зарахував гол - 3:1.

Таким чином, іспанський клуб встановив рекорд - до цього жодна команда не здобувала Кубок Ліги Європи три роки поспіль.

До слова, український футболіст іспанської «Севільї» Євген Коноплянка у фіналі Ліги Європи на поле так і не вийшов, однак виграв перший у кар'єрі клубний трофей.