«Шахтар», «Дніпро», «Динамо» та «Олімпік» позмагаються за Кубок України

08:01, 9 квітня 2015

Після проведення завершальних матчів чвертьфінального раунду визначилися усі учасники півфінальних поєдинків Кубка України .

Несподівано серед лідерів української Прем'єр-ліги та фаворитів у боротьбі за Кубок України опинився ФК «Олімпік», який вперше вийшов до 1/2 фіналу цього турніру.

Донецький «Олімпік» за результатами двох матчів у чвертьфіналі зумів здолати полтавську «Ворсклу» із загальним рахунком 1:0.

У свою чергу, київське «Динамо» перемогло луганську «Зорю», забивши у двох матчах чотири голи і пропустивши один.

Донецький «Шахтар», якому у кубкових зустрічах 1/4 фіналу протистояв дубль «Металіста», вийшов у півфінал Кубка України із загальним рахунком 3:0.

У непростому останньому матчі 1/4 фіналу Кубка України «Дніпро» в меншості переміг одеський «Чорноморець» з рахунком 1:0, настрілявши у попередньому матчі одеситам чотири сухих голи.

Сьогодні ж, 9 квітня, відбудеться жеребкування півфінальних поєдинків турніру. Додамо, що фінал Кубка України призначили на 31 травня у Києві.