«Шахтар» драматично поступився «Реалу» у Львові

Команда Луческу дала бій іспанцям, але вдруге поступилася Роналду і компанії

00:55, 26 листопада 2015

У Львові закінчився матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому донецький «Шахтар» приймав «Реал» з Мадрида і програв з рахунком 3:4.

Матч проходив з перевагою гостей, які досить легко створили собі перевагу в 4 голи. Повільний темп гри не став на заваді Роналду, який зумів забити гол у першому таймі, а потім оформити дубль у другому. Окрім цього, у матчі відзначилися партнери Роналду по команді - Модрічу і Корвахалю.

З пенальті на 77-й хвилині, який заробив Тайсон, а реалізував Тейшейра, «Шахтар» зумів перехопити ініціативу. На 83-й хвилині Дентіньо забив гол після розіграшу кутового, а на 89-й хвилині Тейшейра ударом низом вразив ворота суперника у третій раз.

У доданий арбітром час гірники продовжували атакувати, але суперник все ж зумів утримати перемогу.