Донецький «Шахтар» вийшов у плей-офф Ліги Європи

«Гірники» перемогли у надрезультативному матчі із «Гентом»

23:59, 3 листопада 2016

У матчі четвертого туру Ліги Європи донецький «Шахтар» обіграв бельгійський «Гент» з рахунком 3:5.

Господарі поля швидко відкрили рахунок - вже на першій хвилині зустрічі Каліфа Кулібалі забив у ворота Андрія П'ятова.

«Гірники» зрівняли рахунок на 36 хв з пенальті, яке реалізував Марлос. А вже до завершення першого тайму забили ще двічі - відзначилися Тайсон (41 хв) і Тарас Степаненко (45 хв).

Після перерви «Шахтар» довів рахунок до розгромного, коли Фред на 67 хв матчу забив четвертий гол «гірників» у Генті - 1:4.

Однак донеччани отримали два м'ячі у відповідь - на 83 хв забив Жермі Пербе, а на 89 хв вдало пробив Даніель Мілічевіч. Між тим п'ятий гол у ворота «Генту» забив Факундо Феррейра на 87 хв зустрічі.

Фінальний свисток зафіксував перемогу «гірників» з рахунком 3:5.

Таким чином, маючи в активі чотири перемоги і 12 турнірних очок, донецький «Шахтар» є лідером своєї групи і достроково гарантував собі місце у плей-офф Ліги Європи. На другій позиції в групі опинилась португальська «Брага» (5 очок), на третьому - «Гент» (4 очки), і замикає групу турецький «Коньяспор» з одним очком в активі.