«Шахтар» мінімально переміг «Рапід» у матчі плей-офф Ліги чемпіонів

23:38, 19 серпня 2015

У першому матчі раунду плей-офф донецький «Шахтар» здолав віденський «Рапід» з рахунком 1:0.

Нелегким виявився для «гірників» матч із віденським клубом. Ще у першому таймі гравці обох команд заробили 5 жовтих карток, а також постраждали під час особистих протистянь. Зокрема, після зіткнення із гравцем австрійського клубу із розсіченою головою був змушений продовжувати гру Олександр Кучер, а Тарас Степаненко після іншого зіткнення покинув поле на ношах.

Однак саме «Шахтар» цього вечора зумів відкрити рахунок матчу і забити єдиний гол у поєдинку - на 44 хв після подачі з флангу від Ярослава Ракицького у ворота «Рапіда» забив Марлос.

У другому таймі, незважаючи на низку небезпечних моментів, суперники не змогли забити. Таким чином «Шахтар» повертається додому із мінімальною перемогою - 1:0.

Наступного тижня, 25 серпня, «гірники» прийматимуть «Рапід» у матчі-відповіді на «Арені Львів». Початок зустрічі - о 21.45.