ФК «Шахтар» вийшов у груповий етап Ліги чемпіонів завдяки автоголу

Після першого тайму матчу-відповіді гірники поступалися «Монако» 0:2

00:45, 26 серпня 2021

ФК «Шахтар» зіграв унічию в раунді плей-оф з ФК «Монако». Гра на стадіоні «Металіст» у Харкові завершилася з рахунком 2:2. Оскільки перший матч у Монако гірники виграли, за сумою двох матчів вони проходять у груповий етап Ліги чемпіонів.

Матч розпочався досить рівно та обережно, адже «Шахтар» після перемоги в першому матчі влаштовувала і нульова нічия. Але вже за 15 хвилин «Монако» почав тиснути, що вилилося у гол Віссама Бен Єддера на 18 хвилині. Гості продовжували йти вперед, і на 38 хвилині після удару Бенуа Бадьяшиля гірників врятувала стійка. Та вже за хвилину Бен Єддер подвоїв перевагу «Монако». У компенсований час першого тайму він виходив один на один із Андрієм Пятовим і міг оформити хет-трик, проте пробив дуже неточно.

У другому таймі «Шахтар» став більше ходити в атаку і мав шанс забити, але Марлон поцілив над поперечиною. На 68 хвилині замість Тете на поле вийшов Марлос, який і врятував ситуацію, забивши гол на 74 хвилині. Таким чином рахунок за сумою двох матчів став рівним – 2:2, а гра перейшла у екстра-тайм. На 114 хвилині Рубен Агілар зрізає м’яч у власні ворота після пасу Михайла Мудрика і виводить «Шахтар» у груповий етап Ліги чемпіонів.

«Шахтар» став другим українським клубом, який гратиме в груповому етапі Ліги чемпіонів: «Динамо» потрапило до розіграшу напряму завдяки перемозі в українському чемпіонаті. Гірникам довелося почати свій шлях з третього кваліфікаційного раунду, де вони обіграли «Генк» з рахунком 2:1 в обох матчах. Своїх суперників у групах українські клуби дізнаються вже завтра, 26 серпня.