«Шахтар» на «Донбас Арені» розгромив київське «Динамо»

21:56, 4 серпня 2013

Четвертий тур української Прем’єр-ліги подарував вболівальникам футболу битву суперників «Шахтаря» та «Динамо». 4 серпня поєдинок на «Донбас Арені» закінчився за рахунку 3:1 на користь «гірників». Шалений початок матчу від господарів поля, високі швидкості та феєричний футбол впродовж зустрічі.

На другій хвилині першого тайму капітан «Шахтаря» Дарійо Срна ударом зі штрафного поклав м’яч у нижній кут воріт. Донецькі фани запалили фаєри і димова завіса нависла над стадіоном. «Шахтар» одразу мав можливість забити ще, але «динамівцям» вдалося відбити атаку.

Кияни відігрались на 8 хвилині: Юнес Бельханда, внаслідок рикошету отримав класний пас в зону пенальті і розстріляв ворота «гірників». «Динамівці» заспокоїлись і впевнено тримали м’яч перед воротами «Шахтаря», намагались комбінувати застосовуючи всю ширину поля. Небезпечних моментів у середині тайму було не так вже й багато. Хоча було багато боротьби і дрібних фолів.

Традиційна штовханина в українському «класико» розпочалася наприкінці першого тайму, коли суддя знову призначив небезпечний штрафний у ворота киян. І не дарма. Срна влучив у стійку воріт «Динамо».

Другий тайм і знову гол від «Шахтаря». Едуардо да Сілва вийшов на заміну і разом з партнерами розірвав захист суперника в одній з контратак. І знову димова завіса від фанів гірників на «Донбас Арені». Не обійшлось також і без штовханини. Едуардо врізався в голкіпера киян, а ті кинулись захищати воротаря. Наприкінці зустрічі гравці «Динамо» пропустили втретє. Швидка контратака і гравець «Шахтаря» Алекс Тейшейра робить рахунок 3:1.

Нагадаємо, що львівські «Карпати» 3 серпня на виїзді, зіграли внічию з маріупольським «Іллічівцем».