«Шахтар» на переможній ноті попрощався з «Ареною Львів»

22:08, 5 грудня 2014

В останньому матчі цього року донецький «Шахтар» приймав ужгородську «Говерлу». «Гірники» приймали закарпатців на полі львівського стадіону «Арена Львів», перемігши в результаті з рахунком 4:1.

Гравці «Шахтаря» впевнено заволоділи ініціативою з перших хвилин матчу. Рахунок у поєдинку відкрив Олександр Гладкий, взявши ворота Максима Коваля на 20 хвилині зустрічі. Ще у першому таймі «гірники» подвоїли рахунок, щоправда завдяки автоголу гравця «Говерли».

Однак закарпатські «ведмеді» не збиралися здаватися без бою, забивши у відповідь вже на початку другого тайму - відзначився Сергій Мякушко. Проте сил у підопічних В'ячеслава Грозного вистачило ненадовго - під кінець зустрічі Гладкий і Фред забили ще по голу, довівши рахунок до розгромного - 4:1.

Зазначимо, що це останній матч, який донецький «Шахтар» провів на «Арені Львів» цього року. Чи продовжуватиме клуб орендну угоду із львівською ареною, наразі невідомо.