«Шахтар» на виїзді впевнено переміг «Ворсклу» у першому турі УПЛ

21:21, 18 липня 2017

Донецький «Шахтар» на виїзді впевнено переміг «Ворсклу» з рахунком 3:0 у матчі першого туру української Прем'єр-ліги. Про це пише Sportarena.

Як зазначають, «Шахтар» відкрив рахунок на 27-й хвилині поєдинку, скориставшись витонченою перепасовкою і неузгодженістю оборони суперника, а в ролі головного нападника виступив Факундо Феррейра, який спершу уникнув підкату Пердути, а потім майстерно пробив у ближній кут воріт суперника.

Всі питання про переможця гості фактично зняли вже в середині другого тайму, коли Марлос дозволили прийняти м'яч на підступах до штрафного, після чого бразилець ефектно розібрався з Олександром Скляром і хльостким ударом поцілив у нижній кут воріт «Ворскли».

Остаточний рахунок гри встановив під час доданого часу Алан Патрік, який без особливого опору отримав м'яч на фланзі, змістився в центр і забив його у дальній кут.

Між тим, у першому таймі у «Ворскли» було достатньо моментів, щоб відкрити рахунок. У двох епізодах блискуче зіграв в рамці Андрій П'ятов, який відбив удари В'ячеслава Шарпара та Олександра Чижова, а Павлу Дитині трохи не вистачило, щоб перекинути м'яч через голкіпера «Шахтаря», який вийшов з воріт.

Футболісти «Шахтаря» здобули вже другу перемогу в сезоні і в хорошому настрої готуватиметься до ще однієї дуелі з «Динамо».