«Шахтар» не втримав перемогу на першому матчі Ліги чемпіонів у Львові

08:09, 1 жовтня 2014

Донецький «Шахтар» на останніх хвилинах пропустив два голи, які подарували супернику нічию, а «гірникам» не дали заробити важливі три очки у турнірній таблиці групи Ліги чемпіонів. Зустріч «Шахтаря» і португальського «Порту» завершилася із рахунком 2:2.

Стадіон «Арена Львів», напевне, ще з часів проведення матчів Євро-2012 не пам'ятає настільки швидкого та видовищного футболу. Команди атакували з перших хвилин і до закінчення ігрового часу не збавляли темпу, влаштовуючи боротьбу за кожен клаптик поля.

Португальці могли відкрити першими, коли за 10 хвилин до завершення першого тайму суддя призначив пенальті. Однак голкіпер «гірників» прочитав траєкторію удару португальського гравця і без особливих зусиль відбив пенальті.

У другому таймі команди продовжили обмінюватися гострими атаками, в результаті однієї з яких вдалося забити «Шахтарю» - на 52 хвилині перший гол забив Алекс Тейшейра.

Пропущений м'яч не зумів охолодити гарячі португальські голови, які продовжували атакувати ворота П'ятова, однак безрезультатно. Більше того, на 85 хвилині подвоїти рахунок вдалося Луїсу Адріано.

Вболівальники на «Арені Львів» вже збиралися святкувати перемогу, коли за хвилину до закінчення основного часу суддя призначив пенальті і лідер «Порту» Джексон Мартінес холоднокровно реалізовує його. А ще за кілька хвилин той же Мартінес бере ворота «Шахтаря» знову і дарує своєму клубу омріяну нічию у, здавалося б, безвихідній ситуації.