«Шахтар» обіграв «Андерлехт» у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

22:21, 10 березня 2016

10 березня у Львові завершився матч 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА в якому донецький «Шахтар» обіграв бельгійський «Андерлехт» з рахунком 3:1.

«Гірники» отримали перевагу ще в першому таймі, забивши два голи. Після перерви на полі точилася приблизно рівна боротьба, в якій суперники по разу відзначилися.

Голи: Тайсон, 20, Кучер, 24, Едуардо, 79 – Ачампонг, 68

«Шахтар»: Пятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ізмаїл – Коваленко, Малишев – Марлос (Ньому, 74), Едуардо (Дентіньо, 88), Тайсон (Бернард, 46) – Феррейра

«Андерлехт»: Прото – Нахар, Мбоджи, Нейтинк, Десхахт – Матіас Суарес (Джурічіч, 67), Баджі (Тилеманс, 74), Дефур, Ачемпонг – Прат (Конте, 67), Окака

Тепер, у матчі-відповіді, що відбудеться 17 березня в Брюсселі, гравцям «Шахтаря» досить буде навіть програти з мінімальним рахунком, різницею в один м'яч.