«Шахтар» обіграв «Динамо» у завершальному матчі року

Традиційно, не обійшлося без бійки

20:56, 12 грудня 2016

В останньому матчі 18 туру української Прем'єр-ліги «Динамо» поступилось «Шахтарю» з рахунком 3:4. Кияни не лише тричі забили у ворота «гірників», а й відзначились двома автоголами і заробили два вилучення з поля.

Кияни забили вже після першої атаки - на 14 сек матчу гол у ворота «гірників» забив Жуніор Мораес. Однак на 3 хв зустрічі «Динамо» несподівано зрівняло рахунок через автогол Євгена Хачеріді, яий віддавав пас на голкіпера Артура Рудька - 1:1.

На 30 хв зустрічі після фолу Тараса Степаненка арбітр призначив штрафний, з якого елегантно забив Сергій Рибалка - 2:1.

«Шахтар» зумів зрівняти рахунок після перерви - на 50 хв зустрічі подачу Даріо Срни успішно замкнув бразилець Фред - 2:2.

Через кілька хвилин «гірники» забили ще один м'яч завдяки швидкій контратаці, яку точним ударом головою після подачі Марлоса завершив Факундо Ферейрра - 2:3.

Після третього голу кияни залишились в меншості. Жуніор Мораес зачепив руками Тараса Степаненка і Даріо Срну, на що дуже бурхливо відреагував Ярослав Ракицький. Арбітр вирішив видалити з поля бразильця «Динамо».

На 88 хв матчу Євген Хачеріді відзначився другим автоголом - після удару Дентіньо м'яч відскочив у ворота «Динамо» від захисника киян - 2:4. А вже у доданий час кияни скоротили відставання - Артем Бєсєдін забив головою після стандарту - 3:4.

На 95 хв другу жовту отримав Сергій Рибалка і покинув поле. Через хвилину арбітр зафіксував фінальний результат українського «класичного» - 3:4.

Таким чином відставання «Динамо» від «Шахтаря» у турнірній таблиці УПЛ становить 13 очок.