«Шахтар» програв «Челсі» у фіналі Юнацької ліги УЄФА

10:00, 14 квітня 2015

У драматичному поєдинку, який завершився з рахунком 3:2 на користь «Челсі», команда «Шахтаря» втратила шанс стати чемпіоном  Юнацької ліги УЄФА, повідомляє офіційний сайт донецького клубу.

«Впродовж усього турніру ми були однією з найбільш дисциплінованих команд. І завдяки цьому ми дійшли так далеко. Потрапили у фінал, де, напевно, «Челсі» заслужено став чемпіоном. Все-таки індивідуальна і командна швидкість у них вища, ніж у нас. Для нас це хороша школа і хороше досягнення. Ми раді. Звичайно, дуже прикро програвати у фіналі. Але що зробити? Це футбол», - прокоментував головний тренер «Шахтаря» U19 Валерій Кривенцов.

Під час фінального поєдинку рахунок вже на 7 хв відкрили англійці, а наприкінці першого тайму самі ж зрівняли завдяки автоголу Крістінсена. На початку другого тайму гравці «Челсі» закотили у ворота «Шахтаря» ще два голи. Самі «гірники» забили вже у додатковий час, повернувши мінімальну інтригу в матчі, однак вже не маючи достатньо часу на реванш.