«Шахтар» програв «Манчестер Сіті» у Лізі чемпіонів

«Гірники» двічі пропустили у другому таймі, а Андрій П'ятов відбив пенальті

06:26, 27 вересня 2017

У вівторок, 26 вересня, донецький «Шахтар» зіграв матчу 2-го туру Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» у Англії. До цього обидві команди здобули перемоги – «Шахтар» над італійським «Наполі» вдома, а «МанСіті» – на виїзді розгромив «Феєнорд» з Нідерландів.

Все в матчі вирішилося у другому таймі, коли спочатку на 48 хвилині Кевін де Брюйне закінчив точним ударом з-за меж штрафного майданчика швидку контратаку господарів поля.

А за хвилину до закінчення основного часу остаточний результат встановив Рахім Стерлінг, який замкнув простріл Бернарду Сілви (обидва гравці вийшли на поле по перерві)

До цього в матчі був один гольовий момент у виконані «гірників», коли Едерсон зреагував на удар Марлоса. Значно більше нагод відзначитися було у гравців англійської команди. Однак Лерой Сане та Серхіо Агуеро змарнували свої нагоди. Останній міг відзначитися з пенальті у ворота «Шахтаря», та Андрій П’ятов відбив удар форварда.

Гол у цьому матчі міг зрівняти аргентинця з легендою клубу Еріком Бруком, який забив 177 м'ячів. На рахунку Серхіо Агуеро тільки 176 точних ударів за «Манчестер Сіті».

На пенальті у ворота суперника міг сподіватися і «Шахтар», коли м’яч влучив у руку захиснику «МанСіті» Джону Стоунзу. Проте арбітр матчу Мануель де Соуза проігнорував цей момент, вказавши на кутовий.

Варто зазначити, що на цій грі було близько сотні вболівальників, які підтримували українську команду.

Після цієї перемоги «Манчестер Сіті» очолив турнірну таблицю у групі F з 6 очками. По три очки – у «Шахтаря» та «Наполі», який вдома переміг «Феєнорд» 3:1.

Наступний свій матчу у Лізі чемпіонів «Шахтар» проведе проти голландців на виїзді 17 жовтня. До цього в неділю, 1 жовтня, команда зіграє проти львівських «Карпат» у Харкові та прийме полтавську «Ворсклу» (базовий день – 14 жовтня) в рамках української Прем’єр-ліги.