«Шахтар» розгромив «Брагу» і вийшов до півфіналу Ліги Європи

За сумою двох матчів «гірники» перемогли з рахунком 6:1

00:01, 15 квітня 2016

Донецький «Шахтар», обігравши у повторному чвертьфінальному матчі Ліги Європи на «Арені Львів» португальську «Брагу» з рахунком 4:0, вийшов до півфіналу цього турніру.

Донецька команда з перших хвилин намагалася грати на контратаках.

На 24-й хвилині довга атака «Шахтаря» завершилася виходом Віктора Коваленка один на один з португальським воротарем, і останньому нічого не залишалося, крім як збивати українського півзахисника. Господарі заробили право на пенальті, який реалізував Даріо Срна. Через трохи часу «гірники» могли подвоїти рахунок, однак Факундо Феррейра потрапив у стійку.

На 42-й хвилині «Шахтареві» вдалося подвоїти перевагу - 2:0. Це стало можливим після того, як Рікардо Феррейра зрізав м'яч у свої ворота після подачі з флангу. Після цього гостям вже необхідно було забивати три голи, щоб пробитися до півфіналу.

Тим не менш, на початку другого тайм підопічні Мірчі Луческу в третій раз відзначилися взяттям воріт. Марлос віддав на Срну, а той з флангу прострілив на Коваленка, який вдало замкнув передачу партнера. Трохи згодом вже Малишев міг зробити рахунок 4:0, але воротар Браги виявився напоготові.

І все ж Шахтар зумів відправити четвертий м'яч у ворота Матеуса. І знову відзначився автоголом гравець португальців Рікардо Феррейра, який не зумів після прострілу Тайсона вдало перехопити матч.

За сумою двох матчів «Шахтар» переміг з рахунком 6:1.