«Шахтар» розгромив «Чорноморець» у другому турі Прем’єр-ліги з рахунком 4:1

22:08, 30 липня 2016

В Одесі відбувся черговий поєдинок другого туру української Прем'єр-ліги. «Чорноморець» на своєму полі поступився «Шахтареві» з рахунком 1:4, пише Tribuna.com.

Перший гол на 51 хвилині забив Євген Селезньов після передачі Ярослава Ракицького. Через 8 хвилин подвоїв рахунок для «Шахтаря» Фред, який реалізував неймовірний удар у дев'ятку на 59-й хвилині.

Одразу після того, на 61-й хвилині, Антон Філімонов скоротив відставання від суперника.

Третій гол «Шахтаря» забив Едуардо на 90+1-й хвилині, і одразу через хвилину крапку в матчі поставив Віктор Коваленко на 90+2-й хвилині.

Нагадаємо, сьогодні в рамках другого туру також відбувся поєдинок між футбольними клубами «Волинь» і «Олімпік». Команди зіграли в нічию з рахунком 2:2.