«Шахтар» розгромив «Динамо» у принциповому поєдинку Прем'єр-ліги

20:54, 16 жовтня 2015

Донецький «Шахтар» із рахунком 0:3 здолав київське «Динамо» у принциповому протистоянні 11-го туру української Прем'єр-ліги.

«Гірники» зуміли із перших хвилин нав'язати боротьбу киянам, які приймали донеччан на рідному газоні «Олімпійського». «Шахтар» більше контролював м'яч, більше діяв в атаці і як результат - відкрив рахунок. Під завісу першого тайму у ворота Олександра Шовковського забив Марлос - 0:1.

Після перерви «гірники» почали діяти ще більш агресивніше, користуючись помилками «Динамо» в обороні, і вже до середини другого тайму зуміли довести рахунок до розгромного - 0:3. Дублем відзначився кращий у поточному складі голеадор «Шахтаря» Алекс Тейшейра, який відзначився на 59 і 67 хв.

За час, який залишився, динамівці не зуміли відігратися у протистоянні із принциповим суперником, більше того - на 88 хв отримали вилучення з поля Дерліса Гонсалеса.

Перемога у Києві дозволила «гірникам» наздогнати «Динамо» у турнірній таблиці УПЛ - наразі команди мають по 28 пунктів. У свою чергу, кияни вперше за 38 останніх матчів у домашньому чемпіонаті зазнали поразки.